Koła łowieckie okręgu białostockiego i obwody dzierzawone przez koła na terenie okręgu.
 
Koło łowieckie
stare numery obwodów
nowe numery obwodów
1 Jeleń Białystok 7,14,17,64,77 69, 86, 89, 183, 200 
2 Jarząbek Białystok 42,50,87,97,136 144, 145, 216, 237, 287
3 Ryś Białystok 55,75,85,165 165, 198, 321
4 Las Białystok 6,34,35,48,71 76, 128, 129, 162, 212
5 Leśnik Białystok 46, 55Ł 160, 168
6 Knieja Białystok 23,51 107, 146
7 Granica Białystok 126,138,145 275, 289, 299
8 Dzik Białystok 36, 36Ł,  47Ł 93, 130, 138
9 Lis Białystok    
10 Trop Białystok 41 143
11 Łoś Białystok 47,54 161, 164
12 Tur Białystok 68,74 196, 197
13 Podmuch Białystok 59,69 178, 210
14 Podgorzałka Białystok 3,4 62, 63
15 Orzeł Białystok 107,108 253, 254
16 Głuszec Białystok 18, 26, 63, 52Ł, 53Ł 90, 110, 148, 149, 182
17 Boruta Białystok 62,106 181, 252
18 Jedność Białystok 12, 60 75, 179
19 Kaczor Białystok 24,25,32,33 108, 109, 126, 127
20 Bóbr Białystok 79,91 227, 243
21 Mały Orlik Juchnowiec 80,86,96 215, 228, 236  
22 Słonka Katrynka 49,53 163
23 Przepiórka Białystok 5,61,76,78 64, 180, 199, 201
24 Bór Białystok 13,67 77, 195
25 Żbik Zabłudów 72,73,84 213, 214, 234
26 Sokół Supraśl 28,37,43 122, 139, 157
27 Cietrzew Gródek 65,66,70 193, 194, 211
28 Dzik Tykocin 56,57 166, 167
29 Jenot Michałowo 81,82 229, 230
30 Ryś Bielsk Podlaski 115,124,125,164 264, 273, 274, 319
31 Podlasiak Bielsk Podlaski 105,114,142 251, 263, 296
32 Żuraw Brańsk 117,127,128 266, 276, 277
33 Zając Topczewo 109,116 255, 265
34 Orzeł Orla 83,122,123 232, 271, 272
35 Rogacz Deniski 95,104 235, 250
36 Dąb Dąbrowa Białostocka 1,9,11 60, 71, 73
37 Hubert Dąbrowa Białostocka 2,8,10 61, 70, 72
38 Żubr Hajnówka 111,112,113,137,141 260, 261, 262, 288, 295
39 Puszcza Białowieża 120,121,133 269, 270, 284
40 Cietrzew Kleszczele 134,135 285, 286
41 Dzik Czeremcha 148,149,158,160 294, 305, 306, 315
42 Orzeł Narewka 92, 100 246, 245
43 Łabędź Narew 93,94,102,103 231, 233, 248, 249
44 Kaczor Łapy 89, 90 218, 239
45 Cyranka Łapy 58, 88 177, 217
46 Łoś Mońki 19, 27, 22Ł, 48Ł 78, 91, 111, 131
47 Kuna Siemiatycze 151, 152, 153, 156 309, 311, 312, 313
48 Jeleń Milejczyce 143, 144, 150 297, 298, 307
49 Cyranka Drohiczyn  154, 157 314, 320
50 Łoś Dobrogoszcz 146, 147 300, 301
51 WKŁ Jeleń Nurzec 159, 161 308, 316
52 Sokół Sokółka 16, 20, 21, 29 88, 104, 105, 123
53 Żubr Sokółka 15, 22, 30 87, 106, 124
54 Bóbr Osowiec 35Ł 92
55 TUR SUCHOWOLA 10A 74
56 Rogacz Janów    
Koła łowieckie zamiejscowe i obwody dzierzawone przez koła na terenie okręgu bialostockiego.
 
Koło łowieckie
stare numery obwodów
nowe numery obwodów
1 Brzask Warszawa 31 125
2 Jarząbek Warszawa 39 141
3 Przyszłość Warszawa 40 142
4 Struga Warszawa 44 158
5 Tabakiera Podkowa Leśna 52 147
6 Huta Warszawa 139 139
7 Tur Wołomin 140 302
8 Bekas Warszawa 155 310
9 Dąbrowa Warszawa 162 317
10 Srebrny Lis Tarczyn 163 318
11 Jodła Warszawa 166 322
12 Łoś Zambrów 64 Ł 186
13 Rogacz Cichanowiec 104Ł 303
14 Wiarus Warszawa 106Ł 304
15 Łoś Warszawa 46Ł 112
Obwody wyłączone
stare numery obwodów
nowe numery obwodów
70 RDLP 38, 45, 98, 99, 101, 110, 118, 119, 129, 130, 131, 132 140, 159, 238, 244, 247, 259, 267, 268, 280, 281, 282, 283