Okręgowa Rada Łowiecka

Imię i nazwiskoStanowisko
Lech Chwieroś Prezes
Krzysztof Bozik v-ce Prezes
Dariusz Piszczatowski sekretarz
Jerzy Abramowicz członek
Jerzy Dmitruk członek
Sławomir Gołaszewski członek
Maria Grzywińska członek
Kazimierz Hołownia członek
Zdzisław Jabłoński członek
Tomasz Komarewski członek
Wiktor Konończuk członek
Bogdan Kuligowski członek
Marek Masłowski członek
Alicja Milewska członek
Eugeniusz Sawicki członek

Zarząd Okręgowy PZŁ

Imię i nazwiskoStanowisko
Jarosław Żukowski przewodniczący ZO
Sławomir Furmankiewicz  
Lech Mroczyński  
Zygmunt Piszczatowski  
Henryk Mikulski  

Okręgowa Komisja Rewizyjna

Imię i nazwiskoStanowisko
Witold Ostrowski przewodniczący 
Piotr Iwaniuk
 
Aleksander Kowalski  
Jarosław Maleszewski  
Stanisław Banach  
Lech Maliszewski  
Włodzimierz Kuryłowicz  

Komisja Hodowlana

Imię i nazwiskoStanowisko
Jan Raczyński przewodniczący
Robert Cierech  
Andrzej Lenczewski  
Kamila Plis  
Andrzej Hołownia  
Piotr Bozik  

Komisja Kultury i Promocji Łowiectwa

Imię i nazwiskoStanowisko
Alicja Milewska przewodnicząca
Maria Grzywińska  
Dariusz Piszczatowski  
Piotr Lewiński  
Jacek Sakowicz  
Zbigniew Chrzanowski  
 

Komisja Strzelecka

Imię i nazwiskoStanowisko
Krzysztof Molski  
Marek Jabłoński  
Roman Rumiński  
Krzysztof Bocheński  
Jerzy Świderski  
Jacek Koczta  
Tomasz Komarewski  
Marek Kulikowski  
Bogdan Pilcicki  

Komisja Sokolnicza

Imię i nazwiskoStanowisko
Dariusz Poznański  
Jacek Adamczyk  

Komisja Szkoleniowa

Imię i nazwiskoStanowisko
Jerzy Procakiewicz  
Bartłomiej Jabłoński  
Andrzej Niedźwiedź  
Jarosław Żukowski  
Maria Grzywińska  
 
 
 

Komisja Kynologiczna

Imię i nazwiskoStanowisko
Andrzej Gudalewski przewodniczący
Andrzej Koronkiewicz  
Lech Zimnoch  
Marek Jabłoński  
Włodzimierz Madej  
Karol Kisło  

Komisja Oceny i Wyceny Trofeów

Imię i nazwiskoStanowisko
Krzysztof Bozik przewodniczący
Jerzy Dmitruk  
Maciej Grabiański  
Przemysław Krysztopik  
Eugeniusz Sawicki  
Maciej Łukaszewicz  
Stanisław Banach  
Bogdan Dawidziuk  
Cezary Sołowiej  
Tomasz Werkowski  
 

Komisja Odznaczeń Łowieckich

Imię i nazwiskoStanowisko
Zygmunt Piszczatowski  
Henryk Mikulski  
Jerzy Procakiewicz  

Okręgowy Sąd Łowiecki

Imię i nazwiskoStanowisko
Tomasz Kajewski prezes
Klemens Dziermański członek
Jan Kownacki członek
Piotr Kozłowski członek
Mariusz Kurowski członek
Anatol Surowiec członek
Szczęsny Szymański członek

Zespół Rzeczników Dyscyplinarnych

Imię i nazwiskoStanowisko
Mieczysław Oksztulski Okręgowy Rzecznik Dyscyplinarny
Anatol Samocik Z-ca Rzecznika

Uwaga:
Rzecznicy przyjmują w poniedziałki w godzinach 9-12 i pod nr tel. 85 6752-435

mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.