Mistrzostwa okręgu maj 2016

Indywidualnie-klasa mistrzowska
LOKATA Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe RAZEM
Krąg Przeloty Zając RAZEM Dzik Rogacz/Lis RAZEM
1 Szymczuk Marcin Aleksander M 95 100 45 50 290 88 92 180 470
2 Burak Andrzej M 75 100 50 50 275 91 99 190 465
3 Komarewski Tomasz M 85 95 45 50 275 86 98 184 459
4 Molski Krzysztof M 75 90 50 50 265 89 97 186 451
5 Kulikowski Marek M 80 85 50 50 265 88 98 186 451
6 Sołowiej Cezary M 80 100 50 50 280 89 77 166 446
7 Pilcicki Bogusław M 85 85 45 50 265 77 99 176 441
8 Krajewski Marek M 80 90 40 45 255 85 97 182 437
9 Szydłowski Łukasz Wiesław M 75 85 45 40 245 64 93 157 402
10 Kuczyński Bogdan M 60 90 40 30 220 89 86 175 395
11 Kicel Grzegorz M 75 75 30 40 220 76 86 162 382
12 Czyrski Lech M 80 90 25 25 220 75 81 156 376
13 Bocheński Krzysztof M 50 70 35 30 185 46 90 136 321
14 Żukowski Jarosław M 45 85 35 30 195 49 56 105 300
Indywidualnie-klasa powszechna
LOKATA Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe RAZEM
Krąg Przeloty Zając RAZEM Dzik Rogacz/Lis RAZEM
1 Ziniewicz Robert P 90 80 45 50 265 75 95 170 435
2 Krysztopik Przemysław P 65 85 45 45 240 84 98 182 422
3 Grzybowski Janusz P 80 85 40 45 250 85 74 159 409
4 Rybiński Wojciech P 60 70 45 40 215 80 96 176 391
5 Drobniuch Andrzej P 80 60 40 25 205 86 88 174 379
6 Magnuszewski Bogusław P 80 80 30 35 225 63 81 144 369
7 Dawidziuk Bogusław P 75 70 35 35 215 58 80 138 353
8 Wojtulewicz Mariusz P 65 75 25 35 200 72 77 149 349
9 Ciemnicki Piotr P 75 65 40 35 215 45 88 133 348
10 Naumczuk Piotr P 60 70 30 30 190 82 74 156 346
11 Kwieciński Tadeusz P 40 50 40 40 170 41 90 131 301
12 Kisło Karol P 60 60 15 20 155 67 77 144 299
13 Lenczewski Patryk P 50 35 25 30 140 41 93 134 274
14 Lenczewski Andrzej P 40 35 5 30 110 69 52 121 231
15 Danowski Damian P 25 50 30 15 120 40 64 104 224
16 Gabiec Krzysztof P 65 35 5 25 130 28 52 80 210
17 Wysocki Andrzej P 30 25 10 30 95 28 69 97 192
18 Lech Bogusław P 35 20 10 20 85 14 77 91 176
19 Szczęsnowicz Adam P 35 45 30 20 130 32 0 32 162
20 Gliński Krzysztof P 40 20 5 15 80 30 16 46 126
21 Tarasiuk Mateusz P 10 5 20 5 40 33 36 69 109
22 Parusow Aleksander P 5 5 0 5 15 30 52 82 97
Drużynowe-klasa otwarta
1. Boruta Białystok
Komarewski Tomasz 459
Sołowiej Cezary 446
PilcickiBogusław 441
1346
2. Głuszec Białystok
Molski Krzysztof 451
Kulikowski Marek 451
Ziniewicz Robert 435
1337
5. Kaczor Białystok
Czyrski Lech 376
Drobniuch Andrzej 379
Grzybowski Janusz 409
1164
3. Łoś Mońki
Szydłowski Łukasz 402
Magnuszewski Bogusław 369
Wojtulewicz Mariusz 349
1120
4. Knieja Białystok
Żukowski Jarosław 300
Bocheński Krzysztof 321
Krysztopik Przemysław 422
1043
Drużynowe -klasa powszechna
Nr Nazwisko Imię RAZEM RAZEM - DRUŻYNA Lokata
Kaczor Białystok    
  Grzybowski Janusz 409 1089 1
  Drobniuch Andrzej 379
  Kwieciński Tadeusz 301
Łoś Mońki    
  Magnuszewski Bogusław 369 1017 2
  Wojtulewicz Mariusz 349
  Kisło Karol 299
Głuszec Białystok    
  Ziniewicz Robert 435 940 3
  Lenczewski Patryk 274
  Lenczewski Andrzej 231
Podmuch białystok    
  Gabiec Krzysztof 210 528 4
  Wysocki Andrzej 192
  Gliński Krzysztof 126
Sokół Sokółka    
  Szczęsnowicz Adam 162 368 5
  Tarasiuk Mateusz 109
  Parusow Aleksander 97